Co sądzicie

Nie wiesz co wybrać ? jaki telefon, kartę pamięci, baterię kabel do telefonu. Spytaj o opinie porównawcze forumowiczów.

Co sądzicie

Postautor: fifek859 » 09 lis 2014, 10:03

Niedługo święta warto więc już porozglądać się za prezentami. U nas często kupujemy sobie elektroniczne gadżety. Ja pomyślałem o padzie do PS3. Szukając trafiłem na taki model http://www.sklep.hard-pc.pl/p7399,gamepad-gioteck-sc-1-sports-ps3-bezprzewodowy.html . Ma ktoś taki może albo korzystał z niego? Wygląda ładnie, ale czy jest ergonomiczny?
fifek859
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Co sądzicie

Postautor: Wasserman.pl » 12 sty 2015, 14:38

Jeżeli mowa o elektronicznych gadżetach to teraz znajdziecie je w zdecydowanie niższej cenie na www.Wasserman.pl miła i fachowa obsługa zawsze chętnie doradzi.
Wasserman.pl
Bywalec
Bywalec

Postautor: Forek25 » 07 cze 2018, 10:05

W tym wasserman mają ciekawe te gadżety i w nawet bardzo dobrych cenach :)

Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: aorabh2o » 13 wrz 2018, 15:51

Dzień dobry. Ciężko jest nie przyznać racji, iż w czasie wczasowym niezmiernie istotną rolę pełnią materie bezpieczeństwa. Wskazane jest w tym okresie stosować się do różnego typu rad oraz sugestii. Czy uważacie, że katowice ekuz (polisaturystyczna.pl) to adekwatne rady?
Awatar użytkownika
aorabh2o
Nowicjusz
Nowicjusz

Wróć do Porównania, oceny, porady "co wybrać"