[400] Tani ,nowy. Preferencje w temacie

Nie wiesz co wybrać ? jaki telefon, kartę pamięci, baterię kabel do telefonu. Spytaj o opinie porównawcze forumowiczów.

[400] Tani ,nowy. Preferencje w temacie

Postautor: aizo » 09 wrz 2011, 17:36

Co ja mam kupić?
Sam już nie wiem.
Mam zacną Nokie 6610i ale umiera. Ponad 500h wygadanych robi swoje, dużo też przeszła.
Chciałem kupic cos lepszego od tego na początku myślałem np o Noki 6230(spełnia moje wymgania o tym niżej) ale troszkę sie boje kupować takiego phona(jak w temacie wyżej). Nie wiem na co trafie.
Już pomijam fakt,że bateria kijowa(zawsze wymienić można)ale gorzej jak głośniczek czy coś będzie zwalone. Niby piszą, że stan idealny ale jak to jest nie wiem.Więc wole raczej nówke

Preferowana marka: Nokia
Ewne. Samsung, Sony Ericsson,
Ostatecznie LG.
Choć tutaj mogę się dostosować!

Jakie opcje, do czego phon będzie używany:

- Telefon to telefon a nie wszystko w jednym reszta to dodatki.
Czyli ma się dobrze rozmawiać, wygodnie pisać sms-y(moja nokia pod tym względem wymiata) Lubię pisac sms-y

- Telefon ma nie mulic,nie zacinać, niedługo włączać opcje !Takie coś doprowadza mnie do szału!

- Średnio jestem przyzwyczajony do dotyku. Więc nie wiem czy brać dotykowaca.
Tutaj na razie jestem otwarty.

- Nie za duży. Nie lubię cegło podobnych telefonów. Coś mniejszego. Wyświetlacz musi być duży.

-Raczej nie klapka.

- To logicznie ale muszę napisać. Bez awaryjność oraz dobra bateria; ]

@Miejsce na kartę pamięci. Sądzę, że 2 gb styknie

@Bluetooth - do zestawu głośnomówiącego

@Aparat - hm będzie to będzie a jak nie przeżyję. Czyli jakoś super na jakości zdjęć mi nie zależy. Na mojej noki ciężko sie robię zdjęcia. Teraz to już chyba nie na telefonów bez aparatu. W każdym razie aparat nie jest bardzo ważny.Pewnie czasem jakąś photke zrobię

@Muzyka - pewnie czegoś czasem posłucham ale podobnie jak z aparatem nie zależy mi na czymś super.Byle grało.Ważne aby było można ustawić dzwonek mp3.

@Internet- Korzystam ale do podstawowych opcji. Sprawdzenie wyników, wiadomości, pogody itp YT czy Facebooki mnie nie interesuje aż tak by siedzieć tam 24h. Oby chodził sprawnie.

@Gry - Jak pisałem telefon to telefon. Pewnie coś tam zagram ale nie zależy mi aby chodzily jakieś super pozycje.

@Wifi- mile widziane

@GPS- Mam normalnego. Jak by był to bardziej jako zabawka

#Cena- Hm szczerze nie wiem Ostatnio miałęm 200zł. Chce nówkę ale i ile mam dołożyć?Nie znam sie.Nie wiem ile kosztuje telefon z moimi wymaganiami 300 , 400?

Więcej nie przychodzi mi na chwilę obecną do glowy. Zobaczmy co wyjdzie jeszcze w praniu.
Jak widac chyba nie oczękuje za dużo.

Przeglądałem oferty operatorów. Z niskimi abonentem. ok 30zł
Nic ciekawego nie znalazłem ale tak opcja wchodzi w gre.Telefon bez SIM-Lock-a
Ewentualnie z Play-a
aizo
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: SkupTelefonow » 01 paź 2011, 12:34

Najlepiej kupić po prostu sam aparat i potem kartę sim któregoś z operatorów. Chcesz porządny i solidny telefon,wiec LG odpada a pozostaje jedynie nokia. Czy panel dotykowy również wchodzi w grę? 200zł to za mało,tak do 400zł byłoby mieć najlepiej a modele które polecam to Nokia e52 oraz 6720 Classic.
SkupTelefonow
Bywalec
Bywalec

Re: [400] Tani ,nowy. Preferencje w temacie

Postautor: twojpost » 04 lut 2014, 18:36

Ja proponowałbym Ci nokie 5310 Spełnia wszystkie twoje wymagania, jest wytrzymała, można dodać do niej karte pamięci i zapewniam Cię że będzie służyć przez długi czas :)
twojpost
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: [400] Tani ,nowy. Preferencje w temacie

Postautor: Wasserman.pl » 11 mar 2014, 14:10

Odradzam klapkę,ponieważ takie telefony są mało solidne,co powiesz np o nieco starszej ale za to sprawdzonej i wytrzymałej Nokii e52 z wifi? Moim zdaniem to bardzo dobra propozycja.
Wasserman.pl
Bywalec
Bywalec

Wróć do Porównania, oceny, porady "co wybrać"