Prosze o pomoc w wyborze telefonu z dobrym aparatem i qwerty

Nie wiesz co wybrać ? jaki telefon, kartę pamięci, baterię kabel do telefonu. Spytaj o opinie porównawcze forumowiczów.

Prosze o pomoc w wyborze telefonu z dobrym aparatem i qwerty

Postautor: bambusia:) » 03 kwie 2011, 12:55

Witam!
Poszukuje telefonu z dobrym aparatem i klawiaturą qwerty. Aparat w fonie jest mi potrzebny głównie do robienia zdjęć różnego rodzaju schematom, notatkom, stronom z książek-chodzi mi o to żeby zdjęcia zrobione z niewielkiej odległości były wyraźne bo wiem że niektóre telefony pomimo niby dobrego aparatu robią zdjęcia (np notatek) bardzo niewyraźne. Obecnie posiadam se k800i wiec chciałabym aby zdjęcia były minimum porównywalnej jakości. Wiem że najlepsze zdjęcia robią aparaty cyfrowe ale aparat nie zawsze nosze przy sobie.
Klawiatura qwerty myśle że jest dość przydatna przy pisaniu smsów.
Chciałabym też aby miał możliwość przeglądania i edycji różnych dokumentów.
Ostatnio przeglądając jakąś strone internetową zauważyłam se Xperia X2 ale czytając opinie nie wiem czy sobie go kupić...

Poprosze o jakieś propozycje telefonów które spełniają moje kryteria, lub choć opinie osób posiadających se xperia x2 czy rzeczywiście jest ona taka kiepska...
bambusia:)
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: SkupTelefonow » 01 paź 2011, 12:41

Klawiatura qwery jest bardzo wygodna także podczas pisania sms-ów i jeżeli mogę coś doradzić to polecam model Nokia e72. Użytkuje go,więc mogę coś powiedzieć na temat tego telefonu. Oprócz szeregu przydatnych aplikacji,ma takze dobry aparat i wspomniany rodzaj klawiatury,który jest dużym ułatwieniem podczas pisania i nie tylko. Jaki budżet posiadasz?
SkupTelefonow
Bywalec
Bywalec

Wróć do Porównania, oceny, porady "co wybrać"