Nokia C6 czy Samsung Galaxy 551 ?

Nie wiesz co wybrać ? jaki telefon, kartę pamięci, baterię kabel do telefonu. Spytaj o opinie porównawcze forumowiczów.

Nokia C6 czy Samsung Galaxy 551 ?

Postautor: vixon » 27 lut 2011, 18:53

Witam ;)

Ja i moja dziewczyna chcemy wziąć telefon w abonamencie Play. Nie wiemy na który z tych dwóch się zdecydować. Przede wszystkim zależy mi na tym, by ten telefon miał solidne wykonanie i wytrzymał kilka dobrych lat. Dziewczyna przez całe życie miała nokie i zawsze była z nich zadowolona. Utknęła w takim stereotypie, że Nokie to najlepsze telefony pod względem wytrzymałości. Ja nie jestem w pełni przekonany do Nokii C6 np. ze względu na wyświetlacz oporowy. I Nokia i ten Samsung będą mieć podobnie wytrzymałą baterię? No i Samsung Galaxy 551 ma system Android. A Samsung robi dobre telefony? Ta firma kojarzy mi się tylko z telewizorami i takimi tam... Nokia od początku zajmuje się komórkami a Samsung nie.
Proszę o poradę, bo z pewnością o wiele lepiej się na tym znacie niż ja :)
vixon
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: KupimyTelefony » 30 maja 2011, 13:03

Jeżeli chodzi o Nokie to sam mam teaki telefon i jestem z niego bardzo zadowolony. Solidności nie można im odmówić,podobnie jak długiego czasu pracy baterii i to niezależnie od modelu. Samsung ma telefony oparte na systemie Android,który jest bardzo chwalony. Przede wszystkim odpowiedz sobie na pytanie czego oczekujecie od tych telefonów,z jakich funkcji najczęściej korzystacie.
KupimyTelefony
Początkujący
Początkujący

Wróć do Porównania, oceny, porady "co wybrać"