Temat nie nowy dylemat stary - co wybrać ?

Nie wiesz co wybrać ? jaki telefon, kartę pamięci, baterię kabel do telefonu. Spytaj o opinie porównawcze forumowiczów.

Temat nie nowy dylemat stary - co wybrać ?

Postautor: ysiek » 24 lut 2011, 8:51

Mam w tej chwili SE K 320i. Postanowiłem zrobić sobie prezent i kupić coś nowszego. Moje oczekiwania to :
- minimum 10 MB pamięci wbudowanej
- możliwość dodatkowej pamięci micro minimum 1 GB
- radio i MP 3
- aparat minimum 3 MPX z zoomem chociaż 2 x /lampa mile widziana/
- łącze USB z komputerem
Po długich poszukiwaniach wybrałem potencjalnych kandydatów :
1/ SE Hazel
2/ SE K 770 i
3/ SE Natie
4/ SE Elm
5/ Samsung C-6112 Duoz
6/ Samsung S-5530 albo 5200
No i PAT ! Utknąłem w miejscu i nijak nie mogę ruszyć dalej.
Przy okazji chciałbym zadać znawcom tematu dwa pytania :
1/ czy nie będę miał kłopotów z przełożeniem karty SIM ze starego aparatu do nowego ?
(wybaczcie ale przyznaję się, że fachowcem nie jestem )
2/ Spotykam różne opinie na temat aparatów foto 2 MPX - jedni chwalą, drudzy narzekają. Może więc jednak lepiej od razu zdecydować się na 3 MPX ?
3/ W jaki sposób blokuje się klawisze w wymienionych wyżej aparatach Sony Ericsson K 770i, Natie i Elm ? W moim obecnym aparacie jest to trochę uciążliwe gdyż najpierw trzeba wcisnąć maleńki przycisk na "czubku" a następnie wybrac opcję "blokuj klawisze".
Będę wdzięczny za sugestie i odpowiedzi.
ysiek
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: KupimyTelefony » 30 maja 2011, 13:01

A czy często robisz zdjęcia? Jeżeli nie to 2 mpx w zupełności wystarczy. Klawisze blokuje się chyba tak samo,jak w każdym Se. Czyli musisz przytrzymać jeden z przycisków. A tak w ogóle to jaki budżet na zakup nowego telefonu posiadasz?
KupimyTelefony
Początkujący
Początkujący

Wróć do Porównania, oceny, porady "co wybrać"