Xiaomi Mi 6 czy Samsung Galaxy S8 ?

Nie wiesz co wybrać ? jaki telefon, kartę pamięci, baterię kabel do telefonu. Spytaj o opinie porównawcze forumowiczów.

Xiaomi Mi 6 czy Samsung Galaxy S8 ?

Postautor: Lukash88 » 12 mar 2019, 13:14

Hejka,
pomozcie mi wybrac - mam do wyboru 2 telefony: Xiaomi Mi 6 czy Samsung Galaxy S8 i dosc ograniczony budzet, wiec cena takze gra u mnie role. Samsungi juz miauem (S6 i J5), a Xiaomi nigdy - moze ktos pomoze i doradzi?
Pozdro!
Lukash88
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Xiaomi Mi 6 czy Samsung Galaxy S8 ?

Postautor: Macia » 17 mar 2019, 14:54

Siemaneczko! Ja mam Xiaomi MI 6 - bardzo go sobie chwale. Nie ma co ukrywac - jest o wiele tanszy niz S8, a parametry - ma zblizone. Nie lubie placic za marke i logo - dlatego wybralam tansza opcje. A telefon- mam juz przeszlo rok i na razie, odpukac, bezawaryjny.
Macia
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: eRonin » 18 mar 2019, 19:51

hmm a nie masz tak, ze jak juz masz dany model telefonu, to do niego sie przyzwyczajasz i potem nie masz ochoty zmieniac marki? Ja mam tak z Sonym - Xperie mam juz hmm trzecia z "rzedu" :)
Przemysl to, a najlepiej idz do salonu i wez do rak oba telefony, sprawdz ktory lepiej lezy itp itd. To pomoze w wyborze.
eRonin
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Venum » 18 mar 2019, 21:35

Siemaneczko!
A rzuć okiem na stronę Komorkomat to sam sobie zobaczysz, który smartfon ma lepsze parametry z tych, które podałeś. To dobra i rzetelna strona, z aktualnymi danymi i konfiguracją praktycznie wszystkich telefonów.

Pozdro!
Venum
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Lukash88 » 18 mar 2019, 23:14

Ooooo wielkie dzieki za namiary na ten Komorkomat! Z takim narzedziem to bezproblemu sobie sam spawdze jaki tel lepszy.

@ Ronin - Tobie takze dziekuje za porady - tak zrobie - jutro pojde do jakiegos salonu i porownam fizycznie i manualnie te 2 telefony.
Lukash88
Nowicjusz
Nowicjusz

Wróć do Porównania, oceny, porady "co wybrać"